Menu
PL EN

O nas

O nas

 24 lutego 2022r. Rosja dopuściła się inwazji na Ukrainę. Solidaryzujemy się i wspieramy obywateli Ukrainy w ich walce o obronę swojego kraju.

 

Za okazaną Ukrainie pomoc MGB Pompy Instalacje otrzymała specjalne podziękowania wystosowane przez dowódcę jednego z batalionów wojsk ukraińskich.

 

Zobacz dyplom w PDF

 

 

Firma MGB Pompy Instalacje jest wykonawcą instalacji grzewczych i sanitarnychkompletnych przepompowni ścieków i wód deszczowych oraz hydroforni. Oferuje własnej produkcji obudowy do studni głębinowych. Założona w 1990 r. przez Grzegorza Banaszaka, od początku działalności prowadzi także dobór, sprzedaż, montaż i autoryzowany serwis pomp i hydroforów. W ofercie handlowej oprócz pomp znajdują się kotły CO, armatura grzewcza i sanitarna, a także czujniki pływakowe.

 

Siedziba firmy mieści się w Gdańsku Osowej, przy ul. Nowy Świat 5. Przedsiębiorstwo jest doskonale wyposażone, posiada własne samochody dostawcze, specjalistyczny transport, nowoczesne maszyny i narzędzia. Dysponuje doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą.

 

 

Główni odbiorcy firmy to przede wszystkim deweloperzy, firmy budowlane, przedsiębiorstwa komunalne i przemysłowe, a także klienci indywidualni. Obszar działania obejmuje przede wszystkim region pomorski, ale również zlecenia z głębi kraju.

 

MGB Pompy Instalacje ceni pracę z wymagającym Klientem. Chętnie podejmuje się zadań trudnych i wyjątkowych, a miarą tych starań jest satysfakcja Klienta. Przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, więc wartością nadrzędną w kontaktach z partnerami handlowymi i pracownikami jest uczciwość, kompetencja i jakość.

 

W uznaniu osiągnięć firma uzyskała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2008 i nagrodę Gryfa Gospodarczego 2008. Największą realizacją MGB jest wykonanie instalacji wewnętrznych w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce, w Sea Towers w Gdyni. Firma od lat jest członkiem Pracodawców Pomorza.

MGB Pompy Instalacje zdobyła wyróżnienia w konkursach Pomorski Pracodawca Roku 2010, 2012 i 2014, otrzymała Nagrodę Prezesa NOT w XVI edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości. MGB jest także laureatem konkursu Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju - 2012 w kategorii Dynamicznie rozwijająca się firma oraz laureatem konkursu Gazele Biznesu 2015 i 2016. Także w 2016 roku zdobyła tytuł laureata konkursu Pomorski Pracodawca Roku.

 

 

Odebranie nagordy w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2016. Zobacz również listy gratulacyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich

 

 

Dyrektor Piotr Pierzgalski (trzeci z lewej) odbiera wyróżnienie przyznane w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2014

 

Właściciel Grzegorz Banaszak odbiera certyfikat Gazel Biznesu 2015 

Właściciel Grzegorz Banaszak odbiera certyfikat Gazel Biznesu 2015